Czy istnieje sposób na odmłodzenie ludzkiej skóry?

Środowisko
Podziel się

Wiele osób z przerażeniem spogląda na siebie w lustrze, odkrywając, że ich ciało nie jest już tak piękne, jak jeszcze kilka lat temu. Procesów starzenia nie da się zatrzymać, lecz można pracować nad tym, aby pewne zmiany maksymalnie opóźnić. Jak to osiągnąć? Odpowiedzią są innowacyjne metody określone na stronie https://shar-pol.pl/produkt/morpheus8-pro/.

Kiedy potrzeba ujędrniania skóry?

Ludzka skóra przez lata niszczy się i traci swoją elastyczność. Jest to spowodowane nie tylko przez wiek danej osoby, ale także przez różnego rodzaju schorzenia, wypadki czy prowadzony tryb życia. Szybciej starzeje się skóra u osób, które zbyt mało się nawadniają na co dzień, mają niezbyt dobrze zbilansowaną dietę i nie uprawiają żadnej formy aktywności. Skóra może też tracić elastyczność w wyniku szybkiej utraty nadmiernych kilogramów.

Nowoczesne technologie pozwalają jednak poprawić ogólny wygląd ludzkiej skóry lub przywrócić jej dawną kondycję. Pomocnym urządzeniem jest wówczas Morpheus8 PRO, który wykorzystuje prąd RF. Dzięki niemu można przeprowadzić mało inwazyjne lub całkowicie nieinwazyjne zabiegi regenerujące naskórek i przywracające jego elastyczność.

Nieinwazyjna technika ujędrniania skóry

Wykorzystuje się tutaj światło podczerwone lub energię RF. Włókna skóry są podgrzewane do wysokiej temperatury, co powoduje wzmożoną produkcję kolagenu i naprawę istniejących dotychczas połączeń. Temperatura jest nieustannie kontrolowana, więc unika się w ten sposób przegrzewania konkretnych partii skóry.

Wykorzystywany jest tutaj tzw. Aplikator Forma. Jest to jedyny na rynku aplikator z automatyczną kontrolą temperatury. Skóra właściwa człowieka podgrzewana jest do ok. 42-45 stopni Celsjusza.

Mało inwazyjne ujędrnianie skóry

Niezbyt inwazyjne ujędrnianie skóry przeprowadza się aplikatorem makroigłowym o nazwie Morpheus8. Jest to aplikator, który różni się od aplikatorów mikroigłowych nie tylko budową, ale także dokładniejszym działaniem.

Również dochodzi tutaj do przebudowy struktury kolagenu. Skóra po zabiegu jest odpowiednio naprężona i odmłodzona. W ten sposób można pozbyć się zmarszczek i widocznych fałd.