obrus plamoodporny

Dlaczego warto postawić na obrus plamoodporny?

Wyposażenie wnętrza
Podziel się

Plamy z sosu, wina, czekolady – wystarczy chwila nieuwagi, żeby zabrudzić obrus. Często nie wystarczy pranie, nie pomaga odplamiacz. Na materiale zostają nieestetyczne przebarwienia. Jak im zapobiec? Najlepiej wybierając specjalny plamoodporny obrus, który nie chłonie zabrudzeń i jest łatwy w utrzymaniu.

Jak ładnie nakryć do stołu?

Jak celebrować posiłek i cieszyć się pięknem wyjątkowej chwili? Warto zadbać o detale. Liczy się ciekawe menu, ale i sposób podania potrawy. Bardzo ważne jest nakrycie stołu. Warto wybrać ulubioną zastawę i subtelne, ale cieszące oko dekoracje, takie jak świeczniki czy wazon z kwiatami.
Doskonałą dekoracją stołu jest także obrus. Wystarczy najprostszy, by stół natychmiast zyskał elegancką oprawę. Obrus kojarzy się z klasą, stylem, podniosłością chwili. Sprawdzi się na co dzień, a przede wszystkim na wyjątkowe okazje, jak przyjęcia, święta czy inne spotkania z najbliższymi.

Obrus plamoodporny – piękno i wygoda

Największą wadą nakrycia z obrusem jest z pewnością ryzyko plam. Te często sprawiają, że już po jednorazowym użyciu obrus nie nadaje się do dalszego użycia. Materiał na stałe się wybarwia, pozostają po nim plamy po soku, sosie, czekoladzie czy owocach. Jak temu zapobiec? Uważanie na plamy to niejedyny sposób.
Zamiast stresu przy jedzeniu lepiej wybrać nowoczesny obrus plamoodporny. Ten pozwoli cieszyć się posiłkiem, jednocześnie minimalizując ryzyko nieestetycznych przebarwień. Wykonany ze specjalnego, nie chłonącego wilgoci materiału jest odporny na zanieczyszczenia. Obrus wystarczy przetrzeć ściereczką, żeby usunąć plamę z sosu czy wina. Ewentualne plamy z powodzeniem usunie zwykłe pranie.

Gdzie szukać dobrej jakości obrusów plamoodpornych?

Obrusy plamoodporne nie bez powodu cieszą się sporą popularnością. Są bardzo praktyczne, łatwe w utrzymaniu, jeśli chodzi o czystość, a dodatkowo świetnie się prezentują. Obrus plamoodporny to koniec nerwów przy posiłku – nie trzeba już obawiać się, że coś się wyleje i bezpowrotnie zniszczy ulubione nakrycie.
Na poszukiwania dobrego obrusu plamoodpornego najlepiej wybrać się do sklepu specjalizującego się w tekstyliach domowych. Te oferują ogromny wybór, jeśli chodzi o rozmiary, kształty, styl czy kolorystykę obrusów. Dodatkowo współpracują z renomowanymi producentami, którzy gwarantują jakość produktu.

Obrus plamoodporny znajdziesz w ofercie Vege Home